Saldırı «Patagonya»ya yapılmıştır!


Benimle oynama, sabrımı zorlama…

zafer_karadag

© Zafer Karadağ.

imagesWLAT6B9A

Terörü azdıran iktidar partisi, artık bu gaflet uykusundan uyansın ve bize masal anlatmaktan vazgeçsin! Ne demek; “bu saldırı Ülkemize yapılmıştır” veya “sabrımızı zorlamasınlar” demek! Şimdi de bu Yüce Milleti salak yerine koymaya mı yelteniyorsunuz! Türkiye Cumhuriyeti’nin kalbine yapılan bu hayasızca saldırıdan sonra, nasıl hala daha; “sabrımızı zorlamayın” diyebiliyorsunuz? Bu ne engin (!) bir sabırdır! Siz bizimle dalga mı geçiyorsunuz!

***

BÖYLE Mİ SU SERPECEKSİNİZ YÜREKLERİMİZE!

Dün akşam Ankara’da teröre kurban verdiğimiz 28 Şehidimizin evlerine düşen ateş, hepimizi yaktı!

Yaralanan 61 Kardeşimiz için hep birlikte dua ediyoruz, inşallah can kaybımız artmaz ve bir an evvel iyileşip ailelerine kavuşurlar.

Ve yine hep birlikte diliyoruz ki, uyguladığı yanlış politikalar sonucu, güzel Ülkemin kalbine girebilecek kadar terörü azdıran iktidar partisi, artık bu gaflet uykusundan uyansın ve bize masal anlatmaktan vazgeçsin!

Ne demek; “bu saldırı Ülkemize yapılmıştır” veya “sabrımızı zorlamasınlar” demek! Şimdi de bu Yüce Milleti salak yerine koymaya mı yelteniyorsunuz!

Siz söylemeseniz, benim Başkent’imde, Türk Silahlı Kuvvetlerime yapılan bu kahrolası saldırının, Patagonya’ya yapıldığını mı zannedecektik!

Memleket yangın yerine dönmüşken ve her gün aldığımız Şehit haberlerine ilaveten, bu sabah Diyarbakır’dan gelen 6 Şehidin acısıyla bir kez daha kahrolmuşken, Türkiye Cumhuriyeti’nin kalbine yapılan bu hayasızca saldırıdan sonra, nasıl hala daha; “sabrımızı zorlamayın”diyebiliyorsunuz?

Bu ne engin (!) bir sabırdır!

Bu ne aymazlıktır!

Kavrulan yüreklerimize böyle mi su serpeceksiniz!

Bu kalleş saldırının yapıldığı yerin sadece bir kaç yüz metre uzağında hangi kurum var biliyor musunuz? TÜİK, yani Türkiye İstatistik Kurumu.

Hani, son aylarda yüzbinlerce Vatandaşımız “can güvenliğimiz yok!” diye Cizre’den, Şırnak’tan, İdil’den, Diyarbakır’dan göç ederken, her yıl yaklaşık 4 milyon turist ağırlayan, göz bebeğimiz Muğla’yı, Türkiye’nin en güvensiz ili olarak ilan eden TÜİK’ten bahsediyorum!

Siz bizimle dalga mı geçiyorsunuz!

Yeter artık, aklınızı başınıza toplayın!

Dün patlayan bomba, Yüce Meclis’in ve Genelkurmay Başkanlığımızın sadece bir kaç yüz metre uzağında canlarımızı aldı, Türkiye’mizin kalbindeki Devlet Mahallesi’ne güpe gündüz yapılan bu hain saldırıyı dahi önleyemediniz!

Sizin bu terör ateşini gerçekten hissedip, gerekli tedbirleri almanız için daha ne kadar bekleyeceğiz!

Üstüne üstlük, o kahrolası Ortadoğu bataklığına Türkiye’yi de çekmek için çabalayan düşmanlarımızın ekmeğine yağ sürüp, Mehmetçiği Suriye’ye, hani şu; yüzlerce yıllık Ecdad yadigarımız Süleyman Şah Türbesi’ni, Türk toprağında bile koruyamayıp, kaçırdığınız Suriye’ye sokmayı planlıyorsunuz, öyle mi?

Allah aşkına söyler misiniz bana! Sizin aklınız başınızda mı?

Unutmayın ki, o koltuklarınızda rahat rahat oturmanızı borçlu olduğunuz Mustafa Kemal Atatürk’ün şu vasiyetini yerine getirmekle mükellefsiniz; “YURTTA SULH, CİHANDA SULH!”

Ama sizin “Komşularımızla sıfır sorun” diye çıktığınız yolun sonu, “sıfır komşu”ya çıktı!

Aramızda sınır dahi bulunmayan, fakat 1923’te Türkiye Cumhuriyeti’ni Dünyada ilk tanıyan, yılda 30 milyar Dolarlık ticaret hacmimiz bulunan ve bize her yıl 5 milyona yakın turist gönderen dost bir ülke olan Rusya ile bile, kanlı-bıçaklı düşman olduk!

Velhasılı, “Dimyat’a pirince giderken, evdeki bulgurdan olduk!” “Çözü(L)m(E) süreci” dediğiniz o açılım garabeti yüzünden Askerimi kışlasına, Polisimi de karakoluna hapsederek, pkk denen o güruhun Güneydoğu’mu bir cephaneliğe çevirmesine göz yummakla o ihanete siz de ortak oldunuz ve bu vebali ömür boyu taşıyacaksınız!

Hiç değilse, terör belasını def etmek için, adları her ne ise, içerideki ve dışarıdaki o kahpe sürüleriyle daha kararlı bir mücadele gösterin ki, Halkımızın sayenizde edindiği haklı karamsarlık, bari umutsuzluğa dönüşmesin ve Milletimizin metanetini daha fazla sınamayın!

Allah’tan Şehitlerimize rahmet, Milletimize ve ailelerine baş sağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum.

En içten teessürlerimle.
18 Şubat 2016, Şanghay

*

harclik

karya

email

facebook

twitter

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: