O Savcılar da gidecekler!


Paralel Terör Örgütü’nün İzmir Adliyesi’ndeki «ayağı» da kırılacak…

izmir

recep_seymen

©Prof.Dr.Recep Seymen Paralel Terör Örgütü‘nün İzmir Adliyesinin ayağının, kumpasıyla karşı karşıyayız!

Bu işin başında bulunan İzmir Savcısı, Murat Veysel Sular hakkında HSYK’ya yapmış olduğum suç duyurusu ektedir.

Bu işin sırrı, yılmamaktır.

Paralel Terör Örgütü, İstanbul dan daha çok, şimdi İzmir Adliyesinde örgütlenmiştir. Bu örgütün İzmir Adliyesindeki ayağını kıracağıma inanıyorum.
Bunlara teslim olacak halimiz yok.

Saygılarımla

İSTANBUL CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI ELİYLE
HÂKİMLER VE SAVCILAR YÜKSEK KURULU’NA

Konu: İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı savcılarında Murat Veysel Sular (32269) hakkında resmi evrakta sahtekarlık, Paralel Terör Örgütüne yardım-yataklık, Türkiye Cumhuriyeti Kurumları HSYK ve Cumhurbaşkanlığı Makamlarının yetkilerini gasp, bu kurumlara alenen hakaret, yetki gaspı ve anayasal dilekçe hakkı ve suçu bildirme görevini engelleme suçlarından soruşturma açılarak ihracı talebinden ibarettir.

AÇIKLAMALAR

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesinde, profesör olarak görev yapmaktayım. İÜ Siyasal Bilgiler Fakültesi ve İÜ Hukuk Fakültesi mezunuyum. Milli Eğitim Bakanlığı bursuyla ABD’de yüksek lisans ve doktora çalışmalarında bulundum.

OLAYLAR

31.08.2015 tarihinde İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı kanalıyla, İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı savcılarından Tarık Fırat hakkında, 25’den fazla mahkeme kararı, toplam 82 sayfa tutan dilekçemle; Paralel Terör Örgütüne yardım ve yataklık suçundan kurumunuza suç duyurusunda bulundum (Ek-1.)

Benzer şekilde ilgili dönemde YÖK Başkanvekili olan Şaban Çalış hakkında; üç mahkeme kararı ve toplam 10 sayfa tutan belgeyle beraber, Paralel Terör Örgütü’nün YÖK İmamı olması suçlamasıyla içinde Tarık Fırat’ın da isminin geçtiği dilekçemle, Cumhurbaşkanlığı Makamına başvurdum (Ek-2.) İlgili dilekçem sonucunda, Şaban Çalış’ın YÖK’ deki görevine son verildiği gibi Konya’da göz altına alınarak, hakkında Paralel Terör Örgüt’üne yardım ve yataklık suçundan ceza davası açılmıştır (Ek-3.)

İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı savcılarından Murat Veysel Sular; yukarıda arz ettiğim dilekçelerimi (yüz sayfadan fazla tutan eklerini saklayarak), hakkımda suç delili olarak kabul etmiş, yine İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı savcılarından Tarık Fırat’a hakaret ve iftira ettiğim gerekçesiyle 2015/28326 İddianame Numarasıyla ( Ek-4,) İzmir 28. Asliye Ceza Mahkemesinde hakkımda ceza davası açmıştır. İzmir 28. Asliye Ceza Mahkemesi 2015/882Esas Numarasıyla; yetkisizlik kararı vererek, dosyanın Ankara Asliye Ceza Mahkemesine gönderilmesine karar vermiştir ( Ek-5) [Yerelce eklemesi: Erişimin engellenmesi!]

Savcı Murat Veysel Sular’ın; dilekçelerimin yayınlandığını iddia ettiği Yerelce adlı internet sitesiyle, hiçbir bağlantım bulunmamaktadır. Bu durumu, Türkiye İletişim Kurumu ndan öğrenmek mümkündür. Ayrıca olayların gelişimi Paralel Terör Örgütü’nün, İzmir Adliyesinde ciddi bir şekilde örgütlendiğini de göstermektedir.

Yukarıda arz edilmeye çalışıldığı gibi İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı savcılarından Murat Veysel Sular; yüz sayfadan fazla mahkeme kararı ve resmi belgeden oluşan dilekçe eklerini yok etmiştir. Anayasal dilekçe hakkımı ihlal etmiş ve suçu bildirme görevimi yapmama, engel olmaya çalışmıştır. HSYK ve Cumhurbaşkanlığı makamları; illegal örgütler olmayıp, Türkiye Cumhuriyeti’nin konuyla ilgili yetkili kurumlarıdır. İddialarımın doğru olup olmadığını takdir edecek; olan Murat Veysel Sular değil, başvurduğum yetkili kurumlardır.

Dilekçelerimde suç unsurunun olması halinde, ilgili kurumlar bu durumu yetkili organlara bildirmekle de görevlidirler. Murat Veysel Sular’ın, bu durumu bilmemesi, mümkün değildir. Mesele, kendisini Türkiye Cumhuriyeti Kurumlarına değil, CIA’nın kurmuş olduğu Moon tarikatına bağlı Paralel Terör Örgütüne mensup hissetmesinden kaynaklanmaktadır. Yüz sayfadan fazla remi evrakı yok eden, HSYK ve Cumhurbaşkanlığı yetkilerini gasp eden, bu yolla onlara hakaret eden ve Paralel Terör Örgütüne yardım amacıyla anayasal dilekçe hakkımı ve suçu bildirme görevimi engellemeye çalışan, İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı savcılarından Murat Veysel Sular hakkında, soruşturma açılarak gerekli işlemlerin yapılmasını saygılarımla arz ederim. 31.12.2015

Şikayetçi

Prof.Dr.Recep Seymen

Ekler

* İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı savcılarından Tarık Fırat hakkında HSYK’ya yapmış olduğum 82 sayfa şikayet başvurusu

* Görevden alınan YÖK eski Başkanvekili Şaban Çalış ile ilgili Cumhurbaşkanlığına yapmış olduğum şikayet başvurusu

* Şikayet başvurularım nedeniyle, İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı savcısı Murat Veysel Suların hakkımda hazırlamış olduğu iddianame

* İzmir 28. Asliye Ceza Mahkemesinin yetkisizlik kararı

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: