1 Kasım…


«Bayram» içinde «bayram!»

1_kasım

***

Şimdi hatırlamıyorum ve aramadan yazıyorum, geçmiş yıllarda hatırı sayılır kesimden biri; bunlar çıkar için analarını bile satarlar, demiş ve kıyamet kopmuştu!
Eh, haksız da değilmiş!
Anaları «kutsal» olduğundan olmalı, «karılarını» pazarlayacak kadar cibiliyetsiz bir toplum olduk!
Avrupa Birliği’ne uyum anlaşıldığı kadarıyla Türkiye’de «eş değiştirme»den veya karşılıklı paylaşımdan geçiyor olmalı.
Kulüpleri bile açılmış, duyduğuma göre…
Buralarda olduğu gibi…
Ancak buralarda «suç» kapsamına değil, özel yaşam özgürlüğüne giriyor!
Eşcinsel belediye başkanlarının, milletvekillerinin ve hatta başbakanların bile «hoşgörü» ve «cinsiyet eşitliği» sınırları nı zorlamalarına bile gerek yok, adamı amiyane tabiri ile «oyarlar!»

Bu konularda son derece «duyarlı» olmasına karşın, boşandığı karısının Playboy mu, Lui mi yoksa Penthouse muydu, dergilerden birine yarı çıplak poz vermesine bile sesini çıkar(a)mayan aşırı sağ parti «Milli Cephe»nin lideri Jean Marie Lepen’i bile partisinden attıklarına göre (başkanı kızı üstelik) düşünün artık, hangi noktadayız! Hitler’in Eva’sını düşünün, dergi kapağı!!
Bırakın suç kapsamına girmesini polis, jandarma ve istihbarat örgütlerinin sıkı «koruma» sı altındalar!

O «partuz/toplu s…ş» kulüplerinde yine amiyane tabiri ile her «domalan»ın bilerek veya farkında bile olmadan, porno film çekiliyormuşçasına «poz» verdiği!
Haberi olanlar, korkacak bir konumda olmayanlar…
Herhangi bir «şantaj»a kalkışan bir «mihrak» karşısına çıktığı takdirde…
‘Ön de benim, arka taraf da… Kocamla birlikte keyfimizi çıkarıyor, orgazm sonucu Nirvana zirvelerine çıkıyoruz, kime şantaj yapacaksın?
Diye de sorarlar!
Zaten bu kesim «ilgi alanı»na kesinlikle girmiyor…
Merceklere burunlarını – bir kaç dakikalık zevk için – sokanlar, istemeyerek de olsa giriveriyorlar. Zira, bu sekse doymayan «azgınlar» arasında asıl yemlikler bulunuyor!
Şantaj için…

Demek ki Türk emniyet teşkilâtının, istihbarat örgütlerinin ilgi alanına girmiyorlar ki «fuhuş» suçu kabul ediliyor, Türkiye’deki durum…
Eh, dört karılı, kumalı, böbreklerini bile paylaşan çift eşlilerin yaşadığı bir ülkede, zina bile suç değilse!
Adamına göre elbette…
Adamın evine kamera yerleştirip olup biteni kayda alacak değilsin ya!
Baykal mı bu?
Uçkuruna sahip olamasın!

Şimdi doğal olarak şu soru yöneltilecek bendenize; be birader o sözünü ettiğin kulüplerin sende mi müdavimi idin?
Tövbe bea…
Peki nasıl biliyorsun bu olup-biteni!
Bu kulüplerin hastası üç diplomat arkadaşım/dostum sayesinde…
Biri, kalpten gitti! İçki, sigara ve amiyane tabiri ile sürekli «iki bacak arası» zavallının yüreciğini isyan ettirdi sonunda!
Diğeri, Asala terörü kurbanı oldu! Belçika’da ‘Braband Canileri’ devri, ermeni asıllı jandarmaların söz sahibi oldukları yıllar!
Dosya kapandı gitti…
Üçüncüsünden uzun zamandır haber alamıyorum. Ya emekli oldu ya da kırbaçlar altında can verdi!
Zira sado-mazo kulüplerinin müdavimi idi!

Her resmi toplantıya katılmak için geldiğinde, ilk işi bu kulüplere gitmek olurdu.
Hani var ya, o kırbaç ile popolarını kamçılatanlar, boğazlarına geçirilen deri boyunduruğun santim santim sıkılması sonucu orgazm olanlar, işte onların devam ettikleri kulüpler…

Bilmiyenleriniz için anlatayım; kendini asarak intihar edenlerin cinsel organı «dimdik» bulunur ve de orgazm olduğu, etrafa saçılan spermlerinden anlaşılır!
Mış…
Adli tıptan bir arkadaşımın yalancısıyım!

Şimdi doğal olarak yine şu soruyu soracaklarınız olacaktır; kel alaka bütün bu saçmaladıkların ?

Açın Hürriyet ve Milliyet gibi yakın tarihimizin iki saygın gazetesinin internet sitelerini, ne anlatmak istediğimi ya anlayacaksınızdır, ya da sizin de kapsama alanınıza girdiğinden dolayı, zaten biliyorsunuz demektir…

Ülke «kan gölü»; «yangın yeri!»
Hayat devam ediyor arkadaşım…
Bir kenarda sarayın hırsı uğruna «mok yoluna şehit olanlar» ile ilgili A’dan Z’ye duygu istismarı parfümü ile kokulandırılmış haber ve röportajlar…
Kürtlere ve özellikle de HDP’lilere yönelik kışkırtıcı başlıklar…
Ağlayan analar, yavuklular, babalar, yakınlar…
Ara bile vermeksizin, hemen yanı başında; en adi cinsellik içeren haberler!

Üstelik bu iki gazetenin «bostan korkuluğu» olmalılar, okur temsilcileri de var ve haklarını yemeyelim, yapılan yanlışları zaman zaman yazıyorlar, ama asıl konumuz kapsamına giren soruna değindiklerini şu ana kadar okumadım!

Utanın bre cinsi sapık basın çalışanları, yöneticileri, bu tür reklâm ve ilân uğruna ve elbette maaşlarını alabilmek için üç paralık «ruh ve ahlâklarını» satan pespayeler…
Kız çocuk sahibi misin acaba?
İleride gelebileceği durumları aklından geçirebiliyor musun?
Yoksa kızını da mı yaşı gelince sırf para kazansın, babası, anası gibi zengin olsun diye pazarlayacaksın?

Kimin şeyinin, kimin şeyinde belli olmadığı; pardon kimin elinin kimin cebinde olduğunu bile umursamayan bir ülkede sizlere de böyle gazeteler yakışır, değil mi?

Merhum Abdi ve Erol beyler 40 huri ile öteki taraftan günlerini gün ettiklerinden olmalı görmezlikten geliyorlardır mutlaka!

O zaman, bir çuval kömüre, bir file erzağa oylarını satanları kalkıp da hiç eleştirmeyin! Zira onlar belki de okula giden çocuklarını doyurabilmek, kışın donmamak için evlerini ısıtabilmek amacıyla, ruhlarını değil, mesumane diyebileceğimiz şekilde oylarını satmaktan öteye gitmiyorlar…
Ne partuzla ilgileniyorlar, ne eş değiştirme ile ne de namuslarını üç paralık menfaat için – lafın gelişi «ayakkabı kutuları»na istifleme gailesi ile…
Evet, onlar da bir nev’i «ruhlarını satıyorlar» ama, diğerlerinin yanında TL’nin solda sıfır hanesinde yer alan miktar karşılığında!
Çünkü, onlara giden kömür çuvalları, erzak torbaları hiç merak etmeyin ya sizlerin ödedikleri vergilerle karşılanıyor; ya da yıllarca din adına «söğüşlenen» ve de istismar edilmeyi kabullenmeye hâlâ devam eden gurbetçilerin alın teriyle kazandıkları paralarla!
Ve sizler, seks kulüplerinde olmasa da sanal yoldan liderlerinin anal kıllarını yalayanlar, burada «Ölüler Bayramı!» olan 1 Kasım Pazar günü – (cuk oturuyor kiliselerin doldurulması için) katolik dünyasının resmen tanınmış veya tanınmamış ama kamuoyunca benimsenen azizlerini, azizelerini ve bu yaşamdan günümüzün pisliklerini görmeden reveransını çekip gitme şansına erişen ölülerini anacak, kutsayacak, mezarlarını ziyaret edecek ve ‘bayramınız kutlu olsun’ diyeceklerken, 4Yalanım varsa yandaki resme bakın… – sandık başına gideceksiniz!

Ya sanduka yapacaksınız o sandıkları ve birilerini gömeceksiniz, ya da onlar sizleri amiyane tabiri ile diz çöktürüp namaz kıldırmaya devam edecekler!


Elbette bu arada «bayram» edeceklerin başında da ölüler değil, 1 Kasım türünden günleri iple çeken çiçekçilerin geldiğini de unutmayalım!
Öyle kırdan toplanmış, bahçedeki güllerden koparılmış demetler itibar görmüyor olmalı ki ölüler kesimi tarafından, mutlaka ve mutlaka çiçekçiler…

Evet, sizler ise, artık 1 Kasım’da neyi kutlamaya tercih edersiniz bilemem ama kilise…pardon sandık başına yukarıda ifade etmeye çalıştığım gibi, umarım birilerini bir daha çık(a)mayacakları şekilde «mok çukuruna» gömme iradenizi somutlaştırp, herkesin bayram yapmasını sağlayacaksınız.

6

Ha, ardından da – veya hafta sonu dolayısıyla öne çekebilirler«Cadılar Bayramı»nın geldiğini de unutmayın lütfen!
Sizlerin, sade vatandaşların bu tür «bayramlar» ile başınız hoş olmamalı (!) Sado-mazo zevkini zaten günlük yaşamınızda tadıp, orgazm (!) oluyorsunuz…
Kurbanlıklara işkence yapıp, çektirerek orgazm olduğunuz yetmiyormuş gibi…
Eh, toplu seks kulüplerine gitmeye cesaret edemezseniz de, bir yolunu bulup «icraat»e geçiriyorsunuzdur, gazetelerin tariflerine bakıp, deneyerek.
Hükümetin bile kurdurulmadığı bir ortamda, «Ölüler Bayramı» nasıl olsa sizler için hergün…
Sizdeki bu «toplu baht» inanın buradakilerin ağzını sulandıracaktır mutlaka!
Vur patlasın çal oynasın, anlayacağınız….

Nusret Özgül

Brüksel, 22 Ağustos 2015

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: